INTERNATIONAL GOSLAWICE CARP CUP 2018

Stanowiska
Karpiowe

Po raz pierwszy na naszym łowisku odbyła się impreza międzynarodowa, w której  udział brało aż osiem państw z    całej Europy. Przez cały tydzień od 25 sierpnia do 1 września drużyny rywalizowały na wysokim poziomie sportowym . Formuła pięciu największych ryb okazała się bardzo trafną,  dająca szanse każdej z ekip do ostatniej doby. Początek zawodów nie zapowiadał, aż tak fantastycznego wyniku jaki wśrubowali zawodnicy podczas imprezy. W ogólnej statystyce wszystkim zespołom udało się złowić 171 karpi o łącznej wadze 2213,5 kg. W klasyfikacji zawodów wyniki przedstawiają się następująco:

 

1.  D.DE POORTER & D.DE HOUWER Total: 109.600kg


2.  P.KANUK & D.BRITANAK & L. PAVLICKO Total: 95.400kg


3. ️ A.ZGÓRSKI & S. LEMKE Total: 94.600kg

Big Fish:
️ D.DE HOUWER 27.800kg

Przed ostatnią nocą zawodów wszystkie drużyny zostały zaproszone na wspólny posiłek. W trakcie tej  integracji uczestnicy wymieniali się spostrzeżeniami, doświadczeń. Można wręcz powiedzieć , że nawiązywały się nowe przyjaźnie, które właśnie podczas tych zawodów miały swój początek.

Phil Dellman zawsze wesoły, rozbawiony. Po prostu wspaniały angielski karpiarz.

Wspaniała impreza i zawody nie odbyły by się gdyby nie sponsorzy :

Sponsor generalny:

Sponsor Big Fish:

 

 

 

Organizator :

 

Foto relacja:

 

27,8kg

Nowy big fish IGCC !!!Dziś w samo południe na stanowisku nr 14 drużyna z Belgii Dré De Houwer, David De Poorter łowi karpia o wadze 27,8kg. Tym samym stanowisko nr 14 ponownie wskakuje na fotel lidera. Gratulacje 🙂

Opublikowany przez Łowisko Karpiowe Gosławice Czwartek, 30 sierpnia 2018